V Niedziela Zwykła – 4.02.2024

• Składamy serdeczne Bóg zapłać za czas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za Waszą życzliwość, gościnność i chęć spotkania z nami na wspólnej modlitwie i rozmowie. Dziękujemy wszystkim Sołtysom i osobom zaangażowanym w przygotowanie transportu. Dziękujemy za Wasze ofiary na funkcjonowanie naszej parafii.

• W środę 7.02 przypada dzień imienin Pasterza Diecezji, Bp Romualda Kamińskiego, polecamy go naszym modlitwom.

• W sobotę 10.02 odbędzie się spotkanie w szkole w Gliniance o godz. 14.00 z prezentacją publikacji księgi parafialnej z lat 1667-1724.

• W niedzielę 11.02 wspomnienie NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorych).

– o godz. 10.00 msza św. w intencji chorych, a po niej zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.

– o godz. 18.00 msza św. w oprawie muzycznej Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego

– po Eucharystii ok godz.19.00 Wspólnota Oblubienicy Ducha Świętego zaprasza na Modlitwę Uwielbienia

• Za tydzień ofiarami do puszek wesprzemy chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Boga Ojca

śp. Grażyna Pindara l.61 z Kruszówca

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: O Centrum Formacji Misyjnej, w którym przygotowuje się do misji w Tanzanii ks. Maksymilian.

GOŚĆ NIEDZIELNY: O tym, jak rozeznać powołanie. Z racji Dnia życia konsekrowanego.