VI Niedziela Wielkanocna – 9.05.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • Dzisiaj odbędzie się msza św. o godz. 15.30 w Woli Karczewskiej, Czarnówce i Gliniance II, podczas której będziemy zawierzali nasze rodziny w poszczególnych wioskach przez wstawiennictwo św. Józefa i prosili o Boże Błogosławieństwo przed Najświętszym Sakramentem dla rodzin.

W niedzielę 16 maja o godz. 15.30 odbędą się msze św. w Dobrzyńcu, Rzakcie (Góry) i w kościele w Gliniance (I połowa od Lipowa do Kościoła).

Cały plan znajduje się na naszej stronie i tablicy ogłoszeń. Bóg zapłać za ofiary, składane przy tej okazji na utrzymanie parafii, podobnie jak to się dzieje podczas „kolędy”.

 

  • Wczoraj przeżyliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii św. Była ona podzielana ze względów sanitarnych na dwa kościoły: w Gliniance i w Wólce Mlądzkiej. Niech dzieci i ich rodziny wzrastają w miłości Jezusa Eucharystycznego.

 

  • Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego, która będzie odprawiana po nabożeństwie majowym

 

  • Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

  • Kandydaci do Bierzmowania z klas 8 i starsi są zaproszeni na pierwsze spotkanie w niedzielę 16 maja na godz. 19.00.

 

  • W tygodniku IDZIEMY: Uderzający jest brak kontroli rodziców nad tym, co oglądają ich dorastające pociechy. – mówi Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty, w rozmowie z Moniką Odrobińską. W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Dlaczego Maryja się objawia?

 

  • Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat na wakacyjny obóz rekreacyjno – rekolekcyjny. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie.

 

  • Po spotkaniu w Centrum Mediacji Pan Adam Kopka składa na ręce ks. Proboszcza przeprosiny skierowane do parafian: „Ja, Adam Kopka, przepraszam z całego serca wiernych Parafii św. Wawrzyńca w Gliniance za krzywdzące i bezzasadne groźby spalenia naszego kościoła. Moje zachowanie było podyktowane trudną sytuacją osobistą. Przepraszam.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image