VI Niedziela zwykła – 12 lutego 2017

• Składamy serdeczne podziękowania za dary złożone na przygotowanie koronacji MB Glinieckiej.
  • W tym tygodniu obraz Miłosierdzia Bożego przechodzi do Lipowa – mieszkańców prosimy o kontakt z sołtysem i ustalenie porządku nawiedzenia. Potem obraz nawiedzi rodziny z Czarnówki.
  • Rozpoczęły się ferie zimowe, wszystkim życzymy dobrego wypoczynku.
  • Dziś po mszach świętych zbierane są ofiary na rehabilitację dzieci chorych.
  • W okresie ferii kancelaria czynna jest tylko w sobotę (od 8.00 do 10.00).
  • Zapraszamy do zapisywania się na wyjazd na film pt „Zerwany kłos” – wyjazd 27.02.2017. Zapisy w zakrystii.
  • 5 marca będzie sprawowana uroczysta msza święta w intencji Żołnierzy Niezłomnych. Msza św. o 11.30, po mszy odbędzie się koncert Orkiestry Dętej Gloria, a młodzież z naszego gimnazjum przedstawi część artystyczną.
  • W związku z tym, ze 5 marca odbywa się Półmaraton Wiązowski – tej niedzieli nie będzie mszy o 12.45.
  • Dziś 12.02.2017 o 19.00 w Domu Kultury w Woli Karczewskiej odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Braunem, reżyserem filmu o Mary Wagner.