VI Niedziela Zwykła – 13.02.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się ostatnia msza św. „kolędowa” dla mieszkańców Glinianki II Dziękujemy wszystkim za udział i włączenie się w oprawę liturgii. Bóg zapłać za ofiary na rzecz remontu ogrodzenia kościelnego.

 

  • W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. ks. prob. Krzysztofa Krzesińskiego z racji 5 rocznicy śmierci.

 

  • Zapraszamy młodzież na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie od 22.07 do 6.08 2023 r. Bliższe informacje w zakrystii. Jest to przygoda duchowa dla młodych, spotkania się z młodymi z innych części świata, jak również z gospodarzami miejsca, którzy przyjmują młodych pod swoje dachy.

 

  • Dzisiaj ofiarami do puszek wspieramy chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.

 

  • Dziękujemy wszystkim za wypełnianie ankiet synodalnych i składanie ich pod stolikiem z prasą. Dziękujemy wszystkim wspólnotom, które już oddały również swoje ankiety, prosimy jeszcze pozostałe Koła Różańcowe o wypełnienie do końca miesiąca. Zespół Synodalny, jest do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w opracowaniu ankiet, wystarczy zgłosić się telefonicznie (881 735 553) lub osobiście po każdej mszy św.

 

  • Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: „Miłość nie rdzewieje” są razem od niemal pół wieku.

GOŚĆ NIEDZIELNY: z dodatkiem  Biblia Audio” – kolejne księgi Starego Testamentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image