XIV Niedziela Zwykła – 3.07.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 • Na czas wakacji zostaje zawieszona niedzielna msza św. o godz. 12.45. Sakrament chrztu świętego będzie udzielany na mszy św. o godz. 10.00.

 

 • Jest już do odebrania wakacyjny numer miesięcznika formacyjnego „Różaniec”.

 

 • W tym tygodniu przypada:
  pierwszy czwartek miesiąca
  – o godz. 7.30 Msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana o nowe i święte powołania kapłańskie, za kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych kapłanów związanych z nasza parafią.
  – od 23.00 do północy – Godzina Święta, nasza nocna adoracja w ciszy z Jezusem Eucharystycznym, według objawień św. Małgorzaty Alacoque.

 

 • Dziękujemy Państwu Alicji i Jackowi Karolakom oraz pani Katarzynie Doman za pomoc w organizacji i przebiegu wyjazdu wakacyjnego Liturgicznej Służby Ołtarza.

 

 • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł
  śp. Jerzy Gawroński 73 l. z Lipowa.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

 

 • Na stoliku z prasą:
  IDZIEMY: W czasie zwiedzania Podkarpacia warto wybrać się do miejsc, w których św. Jan z Dukli prowadził pustelnicze życie.
  GOŚĆ NIEDZIELNY: Urodzili się w tej samej libańskiej wsi, razem wstąpili do zakonu i rozpoczęli misję. Zginęli osobno, ale obaj zostali męczennikami. Ojcowie Tomasz Saleh i Leonard Melki zostali ogłoszeni błogosławionymi 4 czerwca 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image