XVII Niedziela Zwykła – 29.07.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Jadwiga Duszka z Dobrzyńca l.73

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

  • W tym tygodniu przypadają:

pierwszy piątek miesiąca  – o 7.30 msza św. wypominkowa wraz ze spowiedzią i adoracja do 9.00

– po południu spowiedź od 17.00, msza o 18.00, po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00 prowadzona przez grupę pielgrzymkową Biało-Złotą

pierwsza sobota miesiąca nasze wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB

 – msza św. o 7.30 z rozważaniem pierwszosobotnim, oraz komunią św. wynagradzającą, adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z różańcem.

  • Zostały dokończone prace z odnowieniem ogrodzenia cmentarnego. Zostało ono pomalowane, oczyszczona podmurówka, usunięto krzaki, które wrastały w ogrodzenie, Odnowiona została także brama cmentarna.

 

  • Dziś OSP Glinianka zaprasza do włączenie się w akcję oddawania krwi od 9 do 13.00.

 

  • Odpust parafialny na wspomnienie św. Wawrzyńca będziemy przeżywali w najbliższą niedzielę na mszy o 11.30, po niej odbędzie się procesja Eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków, Was drodzy parafianie do niesienia chorągwi, feretronów, do naszej wspólnej modlitwy.

 

  • Od 4 sierpnia do 15 sierpnia będzie w naszej parafii pomagał ks. Marcin Bodziak, którego przydzielił nam ks. bp Kamiński, na czas kiedy nasz ks. Proboszcz będzie pielgrzymował z grupą Biało-Złotą na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę 4 sierpnia – szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. 

Gorąco zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę z grupą Biało-Złotą, której nasz ks. Proboszcz jest przewodnikiem. Bliższe informacje na stronie internetowej i na plakacie.

 

  • Bóg zapłać za skoszenie łąki na odpust parafialny panu Markowi Kobzie.

 

  • W tygodniku IDZIEMY : „Walecznej Warszawie” , o 74 rocznicy Powstania Warszawskiego, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM o Słudze Bożej Ciara Petrillo, 28 letniej Włoszce, która poświeciła życie by ratować synka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image