XXI Niedziela Zwykła – 21.08. 2022

• W środę przypada święto św. Bartłomieja Apostoła.

• W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej Msza św. o 7.30 i 18.00.

• Zapraszamy na Dożynki Diecezjalno-Gminno-Parafialne, które odbędą się w Latowiczu w niedzielę 28 sierpnia. Zgłoszenia wieńców można dokonywać w zakrystii.

• Wyjazd autokarem na koncert „Chwała Mu” na łódzkiej Atlas Arenie w najbliższą iedzielę o godz. 10.00.

• Serdecznie zapraszamy na Diecezjalne Spotkanie Rodzin, które będzie miało miejsce 4 września w niedzielę, w parafii pod wezwaniem św. Jana Pawła II w Radzyminie. Pragniemy doświadczyć wspólnoty rodzin naszej diecezji oraz uroczyście zakończyć Rok Rodziny Amoris Laetitia. Tego dnia będziemy świętować także razem z Ruchem Światło-Życie powakacyjny dzień tej wspólnoty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za rodziny naszej diecezji, a także prośby o nowe święte małżeństwa.
    W programie:
    – zawierzenie rodzin naszej diecezji opiece Matki Bożej Zwycięskiej,
    – Eucharystia pod przewodnictwem ks. bpa Romualda Kamińskiego,
    – konferencje (w tym samym czasie w trzech oddzielnych miejscach): dla małżeństw – prowadzi p. Tomasz Zieliński, dla młodzieży – prowadzi Michał Pax Bukowski, dla dzieci – prowadzi ks. Janusz Stańczuk,
    Odjazd autokaru o godz. 12.30. Zapisy w zakrystii.

• Powakacyjne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, odbędzie się w czwartek 1 września o godz. 19.00.

• I spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych, odbędzie się w piątek 2 września o godz. 19.00.

• Na stoliku z prasą:
    IDZIEMY: Rozeznaj powołanie – rozmowa z rektorem Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.
    GOŚĆ NIEDZIELNY: Medjugorie – niedokończona podróż, rozmowa z księdzem, który przeżył wypadek autokaru.