XXII Niedziela Zwykła – 3.09.2023

• Dzisiaj na mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlili się za ks. Grzegorza z racji Jego wczorajszych imienin, a o godz. 19.00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

• Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, zostanie odprawiona msza św. w poniedziałek o godz. 8.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• Pierwszy czwartek miesiąca

– o 7.30 msza św. z intencją od Rycerzy św. Maksymiliana o nowe i święte powołania kapłańskie.

– o 23.00 rozpocznie się Godzina Święta, nasze nocne czuwanie przy Jezusie Eucharystycznym do północy.

• W piątek 8 września przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny święto Narodzenia NMP.  Msza św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion o godz. 7.30.

• Zapraszamy na VII Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie, które odbędzie się w sobotę 9 września. Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii i u Pań katechetek.

• W przyszłą niedzielę 10 września przypada VI rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Glinieckiej, msza św. dziękczynna o godz. 10.00. Tego dnia taca przeznaczona jest na seminarium Duchowne naszej diecezji.

• W niedzielę 17 września odbędzie się w naszej parafii „I Niedziela Biblijna”.

Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w organizowanych przedsięwzięciach, w tym w konferencji pt. „Chrzest: Duch, woda, Kościół”, którą poprowadzi o. dr hab. prof. Waldemar Linke CP.

Po mszy o 11.30 zapraszamy dzieci do „Organistówki” na specjalne gry i zabawy, a rodziców na spotkanie poświęcone Słowu Bożemu w życiu rodziny.

O godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• Zapraszamy na XXXIX Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w niedzielę 24 września. Zapisy na autokar w zakrystii.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Jakie znaczenie dla Kościoła w Polsce będzie miała beatyfikacja rodziny Ulmów?

GOŚĆ NIEDZIELNY: O nowym roku katechetycznym

MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla najmłodszych.

• W piątek o godz. 18.00 odbędzie się zebranie w sprawie funduszu sołeckiego Glinianki I, a w sobotę odbędzie się piknik rodzinny organizowany przez nasze sołectwa na placu przykościelnym.