XXII Niedziela Zwykła 30.08.2015

• W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Eugenia Kulma l.93 z Glinianki
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym – Amen.
  • W najbliższy wtorek mszą świętą o 8.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny 2015/2016. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież oraz nauczycieli i rodziców na mszę świętą.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca.

I Piątek:

– o 7.30 msza św. wypominkowa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 9.00. Spowiedź przed mszą świętą.

– od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.00 msza św. Spowiedź przed mszą świętą.

I Sobota:

– msza św. w intencji kółek różańcowych punktualnie o 7:30 a po mszy św. Różaniec. Spowiedź przed mszą świętą.

• Od następnej niedzieli powracamy do zwykłego porządku mszy świętych czyli:

Niedziela: 8.00, 10.00, 11.30, 12.45, 17.00.

Dni powszednie: 7.30.

W środy Nowenna o 17.00.

• W najbliższą sobotę o 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  • Serdecznie witamy księdza Piotra Błażejczyka w naszej parafii. Życzymy by Pan Bóg mu błogosławił i by czuł się tak dobrze w Gliniance, jak we własnym domu. Życzymy mu aby Pan Bóg prowadził go w posłudze kapłańskiej.