XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • 18 września we wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki, a w piątek 21 września św. Mateusza Ewangelisty. Msza o godz. 7.30.

 

  • Zapraszamy w najbliższą niedzielę, tj. 23 września na Święto Sójki Glinieckiej. Na Mszy o 12.45 będziemy dziękować Bogu za 75 lat Koła Gospodyń Wiejskich z Glinianki i 10 lat Stowarzyszenia „Wawrzynioki”, a następnie dalsza część świętowania w naszej Izbie Regionalnej.

 

  • Spotkanie powakacyjne dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 30 września o 19.00, a w sobotę 6 października wyjazd dla wszystkich kandydatów i dla chętnej młodzieży na Stadion Narodowy na wydarzenie „Stadion Młodych”. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Ilość miejsc na stadionie jest ograniczona.

 

  • Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w poniedziałek 1 października na różańcu o 17.30.

Przypominamy o zapisach dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii Świętej. Zapisy do końca października po mszach w zakrystii.

  • Zapraszamy na weekendowe REKOLEKCJE „PRZEBACZENIE I UZDROWIENIE” organizowane w otwockim Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w dniach od 5 do 7 października. W czasie rekolekcji podjęta zostanie tematyka dotycząca przebaczenia i uzdrowienia w różnych jego aspektach, ze szczególnym uwzględnieniem uzdrowienia wewnętrznego. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

 

  • Wczoraj nasze dzieci z parafii wraz z Paniami Katechetkami uczestniczyły w II Ogólnopolskim zjeździe dzieci w Niepokalanowie. Wybrało się 56 osób. Cieszymy się, z tak dużej frekwencji.

 

  • Jest wolna intencja na niedzielę 30 września na godz. 8.00.

 

  • Prasa katolicka pod chórem. W IDZIEMY: „Każde małżeństwo może być lepsze”, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM „Jezus imię z mocą” – co dzieje się, gdy wypowiadasz imię Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image