Owoce mojego nawrócenia

W przełomowym momencie mojego życia, na rozstaju dróg pomiędzy wyborem dobra i zła, Pan Bóg podał mi rękę, podniósł ze zniewolenia rozpaczy, depresji, beznadziei, zła które dotknęło każdą sferę mojego życia. Ten długotrwały proces poznawania i doświadczenia Bożej obecności zaczął się tutaj w Gliniance, na tej ,,Pobłogosławionej, Omodlonej Ziemi’’. Podczas Wieczoru Uwielbienia i Strefy Mocy w 2018 roku, działanie Bożej łaski było spotęgowane wszechobecną modlitwą. W sakramencie spowiedzi po raz pierwszy w życiu coś do mnie dotarło, nieznane uczucie wolności i poruszenie serca… Od tamtego momentu Pan Bóg dotyka mojego serca, ciała tak głęboko, że nie mogłam zejść z tej błogosławionej drogi.
Obecnie jestem innym, wolnym człowiekiem, któremu dane było, zwrócić się ku Panu Bogu oddać mu swoje życie, zaprosić do dnia codziennego.
Jezus Chrystus najbardziej do mnie dociera podczas sakramentów:
Eucharystia – uczucie zjednoczenia z Bożą obecnością jest tak silne, że odzwierciedla się w każdym dniu rozpoczętym Mszą Świętą. Uczę się cieszyć z każdej chwili mojego życia, okazywać życzliwość każdemu spotkanemu człowiekowi, niezależnie od stanu emocjonalnego. Pan Bóg stopniowo wprowadza pokój i radość do mojego serca, powodując to, że życiowe, bolesne trudności, stają się mniej dotkliwe i realne do zaakceptowania.
Sakrament Pojednania- we współpracy z Bożą łaską jestem w stanie spojrzeć w głąb siebie, dostrzec moje słabości, przykrości wyrządzone Panu Bogu, sobie i innym ludziom, szczerze wyznać swoje grzechy. Pan Bóg tak przekierował mój sposób postrzegania, że coraz bardziej świadomie staram się, nie wyrządzać nikomu krzywdy, pracuję nad swoim postępowaniem by wystrzegać się zła, grzechów które mogę popełnić, choć nie zawsze się udaje.

Z całego serca dziękuję Panu Bogu za bezmiar dobra, jakim mnie obdarza każdego dnia.

Ocalona Parafianka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image