II Niedziela Zwykła – 16.01.2022

OGŁOSZENIA PRAFIALNE

• Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.45 odbędzie się XIII Kolędowanie Glinieckie, a po nim agapa na świeżym powietrzu, przy pysznym bigosie.

• Zapraszamy na msze św. „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Po Eucharystii w kościele, odbędzie się nabożeństwo oddania rodzin naszej parafii w opiekę św. o. Papczyńskiego oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

• Bóg zapłać za wasze ofiary na rzecz parafii, które są przeznaczone na remont ogrodzenia kościoła od strony przedszkola.

16 stycznia (niedziela) 15.00 Rzakta, 16.30 Poręby.

23 stycznia (niedziela) 15.00 Glinianka (I połowa od Lipowa do kościoła),16.30 Bolesławów.

30 stycznia (niedziela) 15.00 Glinianka ( II połowa od kościoła w stronę Czarnówki i Rzakty), 16.30 Lipowo.

Można również umawiać się na wizytę duszpasterską w domach. Zapisy w zakrystii.

• We wtorek rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon. (Mt 2,2).

• W czwartek przypada 4 rocznica ingresu Pasterza Diecezji, bp Romualda Kamińskiego. Polecamy Go naszej modlitwie.

• Zapraszamy na kolejne ogólnopolskie spotkanie formacyjne dla mężczyzn, które odbędzie się w Łodzi 22 stycznia. Zapisy na wyjazd autokarem, w zakrystii.

• W niedzielę 23 stycznia zapraszamy dzieci I Komunijne na mszę św. o 11.30, kiedy otrzymają swoje modlitewniki a wieczorem na 19.00 na kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: „ Kazania Świętokrzyskie” blog. Kard. Stefana Wyszyńskiego, zapisały się trwałe w historii polskiego kaznodziejstwa.

GOŚĆ NIEDZIELNY: dodatek z kolejna płytą „Biblia audio”

Do odebrania jest „Ewangelia na każdy dzień” , dla tych, którzy się zapisali i też są egzemplarze na stoliku z prasą.

• Gorąco zapraszamy do udziału w ankiecie synodalnej, która znajduje się na naszej stronie i na stoliku z prasą. Wczoraj odbyło się trzecie spotkanie zespołu synodalnego, który jest do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w opracowaniu ankiet, wystarczy zgłosić się telefonicznie (881 735 553) lub osobiście dzisiaj w organistówce po każdej mszy św.