II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2016

• Składamy serdeczne podziękowania rodzinom, które w zeszłym tygodniu przyjęły wizytę duszpasterską.
  • Dziękujemy też serdecznie mieszkańcom Czarnówki z ulicy Górnej za ofiary złożone z okazji nawiedzenia ich domów przez obraz MB.
  • Mieszkańców osiedla prosimy o umówienie się z mieszkańcami ul. Wrzosowej w sprawie terminu przyjęcia obrazu Miłosierdzia Bożego. Po nawiedzeniu rodzin na ulicy Zacisznej obraz powędruje do Dobrzyńca.
  • U ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp Tadeusz Trębliński l.60 z Józefowa, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym – Amen
  • W ostatnią niedzielę stycznia tj. 31.01 po mszy świętej o 11.30 odbędzie się kolejne  Kolędowanie Parafialne. Zapraszamy grupy, wspólnoty i rodziny chcące wystąpić do zgłaszania się (przygotowujemy 1 utwór). Ze względów organizacyjnych nie przewidujemy występów indywidualnych. Tej niedzieli nie będzie mszy o 12.45. Zgłoszenia do przyszłej niedzieli.
  • W sobotę 30 stycznia 2016 r. zapraszamy na wyjazd do kina na pierwszy film fabularny o życiu Papieża Franciszka. Zapisy u ks. Piotra.
  • Za tydzień 24.01.2016 po mszy o 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej.