III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021

OGŁOSZEIA PARAFIALNE

W naszej świątyni limit osób wynosi 14. Będą to osoby, które zamawiały intencje mszalne i wchodzą do kościoła przez kaplicę o. Pio.

Pozostali wierni, mogą uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz świątyni z zachowaniem zasad sanitarnych.

Do spowiedzi wchodzimy wejściem z prawej strony kościoła.

Transmisja mszy św. – niedziela godz. 10.00.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł

śp Krzysztof Kobza l. 59 z Rzakty.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

• Dzisiaj odbędzie się pierwsza Msza św., kiedy będziemy zawierzali nasze rodziny w poszczególnych wioskach przez wstawiennictwo św. Józefa i prosili o Boże Błogosławieństwo przed Najświętszym Sakramentem dla rodzin.

18 kwietnia o godz. 10.00 w Józefowie,

25 kwietnia o godz. 13.00 w Siwiance.

Cały plan znajduje się na naszej stronie i tablicy ogłoszeń. Bóg zapłać za ofiary, składane przy tej okazji na utrzymanie parafii, podobnie jak to się dzieje podczas „kolędy”.

• W tygodniku IDZIEMY: Była współczesną mistyczką z darem niewidzialnych stygmatów. Alicja Lenczewska zostawiła dzienniki rozmów z Panem Jezusem, a w nich przesłanie, w jak bliską relację z Nim może wejść każdy. W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Coraz więcej ludzi prosi o modlitwę wstawienniczą. Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, modlitwa zawsze niesie ze sobą łaskę.

• Rozpoczęły się prace na cmentarzu z ułożeniem kostki od grobu ks. Proboszcza do furtek, przy bocznych wejściach. Osoby zainteresowane położeniem kostki przy grobach znajdujących się przy nowym chodniku, proszę o zgłaszanie się do zakrystii, lub do wykonawcy na cmentarzu.

Ławki, które będą przeszkadzały w układaniu nowego chodnika, będą demontowane i zostawiane przy grobie, podobnie kostka ułożona wokół grobu. Sprawy te reguluje regulamin cmentarza dostępny na naszej stronie. Aleje muszą być drożne dla prac, które wykonuje się na cmentarzu.

Osoby, na których grobach pojawiły się tabliczki z prośbą o kontakt z kancelarią, niech to uczynią w najbliższym czasie, prosimy samemu nie usuwać tabliczek.