Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

W naszej świątyni limit osób wynosi 14. Będą to osoby, które zamawiały intencje mszalne i wchodzą do kościoła przez kaplicę o. Pio.

Pozostali wierni, mogą uczestniczyć na zewnątrz świątyni z zachowaniem zasad sanitarnych.

Do spowiedzi wchodzimy wejściem z prawej strony kościoła.

Transmisja Mszy św. niedzielnej o godz. 10.00 przez FB.

 

  • Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w intencjach zbiorowych poprzedzona koronką do Bożego Miłosierdzia. Taca przeznaczona jest na Caritas naszej diecezji.

 

  • W przyszłą niedzielę odbędzie się pierwsza Msza św., kiedy będziemy zawierzali nasze rodziny w poszczególnych wioskach przez wstawiennictwo św. Józefa i prosili o Boże Błogosławieństwo przed Najświętszym Sakramentem dla rodzin.

18 kwietnia o godz. 10.00 w Józefowie,

25 kwietnia o godz. 13.00 w Siwiance.

Cały plan znajduje się na naszej stronie i tablicy ogłoszeń.

Bóg zapłać za ofiary, składane przy tej okazji na utrzymanie parafii, podobnie jak to się dzieje podczas „kolędy”.

 

  • Słowa podziękowania od Sióstr Benedyktynek Sakramentek za jałmużnę Wielkopostną: (do odczytania słowa Matki przeoryszy)

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Drodzy, Szanowni Parafianie! Warszawa, kwietnia 2021 r. dla nas trud wyrzeczeń Pragniemy serdecznie podziękować za podjęty wielkopostnych. z głębokim wzruszeniem przyjęłyś›my ofiarę wysokości 25.800 złotych rÄk Waszego Czcigodnego Proboszcza Ks. Piotra Błażejczyka. Ze swej strony odwdzięczamy modlitwą. Dziękujemy podjętą złożoną ofiarę, ale także podjÄ™tÄ duchową współpracę znaszym zgromadzeniem, która oby była trwałym dziełem Bożym. z wyrazami szacunku wdzięczności, Bhandyua M. Blandyna Michniewicz, przeorysza wraz wspólnotą Mniszki Benedyktynki-Sakramentki, Nowego Miasta 00-229 WARSZAWA www.benedyktynki-sakramentki.org e-mail: mniszki@osbap.org”

  • Serdeczne Bóg zapłać Panu Andrzejowi Bąkowi za prace koparką przy naszym cmentarzu, dla utrzymania porządku przy kontenerach na śmieci.

 

  • W tygodniku IDZIEMY: „ Wieczernik Bożego Miłosierdzia” – miejsce, gdzie rozpoczęły się objawienia Bożego Miłosierdzia, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa oraz akt osobistego poświecenia się Sercu Jezusa.

 

  • W tym tygodniu rozpoczną się prace na cmentarzu z ułożeniem kostki od grobu ks. Proboszcza do furtek, przy bocznych wejściach. Osoby zainteresowane położeniem kostki przy grobach znajdujących się przy nowym chodniku, proszę o zgłaszanie się do zakrystii lub do wykonawcy na cmentarzu.

Ławki, które będą przeszkadzały w układaniu nowego chodnika, będą demontowane i zostawiane przy grobie, podobnie kostka ułożona wokół grobu. Sprawy te reguluje regulamin cmentarza dostępny na naszej stronie. Aleje muszą być drożne dla prac, które wykonuje się na cmentarzu.

Osoby, na których grobach pojawiły się tabliczki z prośbą o kontakt z kancelarią, niech to uczynią w najbliższym czasie i proszę samemu nie usuwać tabliczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image