IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021

• Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Jutrznie – w poniedziałki i czwartki o 7:00, prowadzą skauci

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w piątki o godz. 17.30 dla dzieci, o 19.00 dla dorosłych

Gorzkie Żale w niedzielę po mszy św. o 10.00

• Spowiedź św.

w dni powszednie przed mszą św.,

w piątki przed mszą św. oraz podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej

w niedziele podczas mszy św.

• W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do wtorku. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Daniel Tumiel z Watykanu, pracownik Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej.

• Zapraszamy na: Ekstremalną Drogę Krzyżową 2021, 26 marca piątek godz. 20.00. Jest 5 tras do wyboru. Bliższe informacje na stronie: https://www.edk.org.pl/

„EDK pozwoliła mi jeszcze bardziej umocnić moją wiarę. Jakby ktoś zapytał jak minęła mi droga nie pamiętam, pamiętam tylko stacje i rozważania drogę miedzy stacjami pokonał Jezus w moim ciele i mojej duszy. Dopiero w drodze powrotnej do domu uświadomiłem sobie do końca czego dokonałem. Jestem szczęśliwy. Dziękuję. Robert” Zapisy online na stronie EDK.

• W piątek przypada Uroczystość św. Józefa, która rozpocznie Rok Rodziny, ustanowiony przez papieża Franciszka. Będzie to czas poświęcony na refleksję nad dokumentem „Amoris laetitia”. Zwieńczeniem Roku Rodziny będzie X Światowe Spotkanie Rodzin w Rzymie w czerwcu 2022. Tego dnia rozpocznie się również Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. Po mszy przy obrazie św. Józefa, będzie miało miejsce rozważanie z listu papieża na Rok św. Józefa, litania do św. Józefa i modlitwa św. Jana Pawła II z encykliki Evangelium Vitae.

Msza o 18.00 w Uroczystość św. Józefa w intencjach zbiorowych.

• W tygodniku IDZIEMY: z odwiedzinami w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i o cudach, które się tam dokonują, GOŚĆ NIEDZIELNY z dodatkiem w formie wizerunku św. Józefa.