IX Niedziela zwykła – 28 maja 2016

• Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeżycia uroczystości Bożego Ciała i III Koncertu Uwielbienia

– Budowniczym ołtarzy, osobom dekorującym drogę przejścia procesji

– Sponsorom

– Wolontariuszom (szczególnie młodzieży)

– Ofiarodawcom ciast

– Strażakom za zabezpieczenie uroczystości i logistykę

– Radzie Duszpasterskiej

– Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Wieczór Uwielbienia

• W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb:

Śp. Krystyny Smolińskiej l.85 z Dobrzyńca

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

• Zapraszamy na Nieszpory o Najświętszym Sakramencie – w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek.
  • W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją. Zapraszamy asystę.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca

Rano – msza św. wypominkowa o 7.30 (spowiedź przed mszą), następnie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po południu adoracja od 17.00, msza św. o 18.00

• W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca, msza święta o 7.30, a po niej różaniec.
  • Pielgrzymka do Wilna – zbiorka w sobotę 4 czerwca o 1.40 pod Kościołem, odjazd o 2.00. Prosimy pamiętać o zabraniu Euro na kieszonkowe.
  • Zapraszamy

– 11.06 – piesza pielgrzymka do sanktuarium w Wielgolesie – chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii u ks. Piotra (potrzebna ilość osób bo powrót odbędzie się autokarem)

– 30 i 31 lipca – Światowe Dni Młodzieży – chętnych na spotkanie z Ojcem Świętym prosimy o zapisy u ks. Piotra do końca maja.