Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019

• Bóg zapłać wszystkim za udział w akcji „Polak z sercem!”. To działanie, którego adresatami są Polacy mieszkający na Białorusi i Ukrainie. Dziękuje za wasze paczki i ofiary przekazane na ten cel.

• W dniach 29-30 listopada w naszej parafii odbędą się warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa” organizowane przez Inicjatywę Tato.Net. Program powstał w oparciu o badania naukowe oraz przesłanie dotyczące ojcostwa zawarte w Piśmie Świętym. Na piątkowy wieczór zapraszamy również mamy. Zapisy na stronie Tato.Net w zakładce WARSZTATY. Miejscem warsztatów będzie przedszkole Karolek. Bliższe informacje na plakacie.

• Bóg zapłać pierwszym parafianom, którzy przekazali nagrody dla naszych dzieci za systematyczny udział w roratach, ale jest tylko jedna mama do przygotowywania porannego kakao dla dzieci. Liczę na Was drodzy parafianie.

• Dziś spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania o godz.19.00.

• Przyszła niedziela to I Niedziela Adwentu, rozpoczynająca Nowy Rok Liturgiczny.

• W sobotę 7 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską.

– sobota 7.12 –  Rzakta 3 księży

– piątek 13.12 od 16.30 dalsza część Rzakty czyli Popławy

– sobota 14.12 – Józefów 1 ksiądz, Kruszówiec 1 ksiądz, Glinianka II oraz ul Wawrzyniecka do przerwy w zabudowie oraz ul Pogodna 2 księży

• W sobotę 21 grudnia ksiądz uda się z Sakramentami św. do chorych.

• W tygodniku IDZIEMY Jak się ma Boża sprawiedliwość do Bożego miłosierdzia wyjaśnia o. Dariusz Kowalczyk. GOŚĆ NIEDZIELNY w cenie 6 zł z dodatkiem w formie kalendarza na 2020 r. z Janem Pawłem II, a dla najmłodszych MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z lampionem roratnim.