Niedziela Chrztu Pańskiego – 13.01.2019

• Bóg zapłać mieszkańcom ulic: Podzamcze, Poprzecznej, Partyzantów, Cedrowej, Radosnej, Szkolnej, Wrzosowej i mieszkańcom Woli Karczewskiej za przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej. Panu Waldemarowi Rybka dziękujemy za pomoc w dotarciu do domostw.

• Składamy Bóg zapłać za ofiary na tablicą pamiątkową ks. Proboszcza mieszkańcom wsi Józefów, Kołu Różańcowemu św. Cecylii z Dobrzyńca, Męskiemu Kołu Różańcowemu św. Józefa z Woli Karczewskiej oraz darczyńcom indywidualnym.

• Bóg zapłać naszej staży za pomoc przy odśnieżaniu.

• Dziś opłatek dla LSO po mszy o godz.11.30.

• Zapraszamy na V Góreckie kolędowanie 19 stycznia w sobotę o godz. 17.00 w OSP w Górkach.

• Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 20 stycznia o 19.00. Osoby, które były chrzczone w innej parafii prosimy o dostarczenie metryk chrztu.

• Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 27 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii grup zorganizowanych, a po mszy o 18.00 spotkanie przed-pielgrzymkowe z księdzem przewodnikiem, przed wyjazdem do Ziemi Świętej. Prosimy o dokonywanie wpłat pozostałych rat do 20 stycznia.

• W tygodniku IDZIEMY: o wydarzeniu „Panama w Warszawie”. Zapraszamy młodych do udziału i zapisywania się w zakrystii, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: obrazek z modlitwą męża za żonę.

• W tym roku w parafii planowane jest częściowe ułożenie kostki na cmentarzu. Zainteresowanych wykonawców zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem. Kontakt w zakładce kontakt.

• Plan Wizyty duszpasterskiej:

14.01 poniedziałek od 16.30 ul. Napoleońska od Państwa Nowaków (Zbyszka i Marcjanny) w stronę Czarnówki i drugi ksiądz od Czarnówki

15.01 wtorek od 16.30 Lipowo ul. Wierzbowa i ul. Wypoczynkowa oraz domostwa obok – 2 księży

16.01 środa 18.00 msza św. nowennowa, 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego

17.01 czwartek od 16.30 Lipowo ul. AK – 2 księży (jeden od Malcanowa, drugi od Glinianki)

18.01 piątek od 16.30 ul. Sosnowa trzech księży; dwóch księży zacznie od ul. Wrzosowej, a jeden od ostatnich numerów

19.01 sobota od 10.00 Rzakta 3 księży

Zwracamy się z prośbą o pomoc w transporcie