Niedziela Chrztu Pańskiego – 8.01.2023

• Dzisiaj spotkanie opłatkowe dla LSO po mszy św. o godz.11.30, a dla grupy pielgrzymkowej po mszy św. o godz. 18.00.

• Dziękujemy za tak liczny udział w naszym II Orszaku Trzech Króli. Serdeczne Bóg zapłać za zaangażowanie w przygotowaniu i samym przemarszu: Pani Paulinie i Panu Karolowi, Panu Pawłowi ze scholą młodzieżowa, stowarzyszeniu Wawrzynioki, Panu Grzegorzowi, Tomaszowi i Grzegorzowi za role królów, Pani Dyrektor Teresie Bąk i pracownikom Szkoły Podstawowej w Gliniance. Panom Grzegorzowi i Marcinowi za uwiecznienie w formie filmiku i zdjęć oraz wszystkim ludziom dobrej woli

• XIV Kolędowanie Glinieckie, odbędzie się w niedzielę 15 stycznia, po mszy św. o godz. 12.45. Zapraszamy chętnych do zgłaszania się w zakrystii.

• W niedzielę 15 stycznia o godzinie 16.00 w „Organistówce” odbędzie się kolejne spotkanie w ramach „Glinieckich wieczorków biblijnych”. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, którym bliskie jest Słowo Boże. Chcących czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu prosimy o pobranie materiału wprowadzającego, który znajduje się na stoliku z prasą.

• Plan Wizyty duszpasterskiej: całość na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń

09.01 poniedziałek od 16.30, dalsza część ul. Napoleońska od Lipowa jeden ksiądz, a dwóch księży zacznie od nr. 39 w stronę Lipowa.

10.01 wtorek od 16.30 ul. Napoleońska od Państwa Nowaków (Zbyszka i Marcjanny) w stronę Czarnówki i drugi ksiądz od Czarnówki.

11.01 środa msza św. nowennowa o godz. 18.00 i o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego.

12.01 czwartek od 16.30 ul. Łąkowa i Mostów 2 księży (jeden ksiądz zacznie od rzeki Świder, drugi od dawnego dworu)

13.01 piątek od 16.30 ul. Sosnowa 3 księży. (dwóch księży zacznie od ulicy Wrzosowej, a jeden od strony kościoła)

14.01 sobota od godz.10.00 Górki 4  księży i Bolesławów 1 ksiądz

• Na stoliku z prasą:

Ewangelia dla dzieci: zawiera: teksty Ewangelii na niedziele i święta całego roku, odnośniki do Pisma Świętego, ciekawe historie o Zuzi i Antku, pozwalające zrozumieć słowo Boże, oraz różnorodne zadania dla dzieci (labirynty, rebusy, krzyżówki, gry, kolorowanki) inspirowane Ewangelią.

Idziemy i Gość Niedzielny – wspomnienie papieża Benedykta XVI