Święto Przemienienia Pańskiego – Odpust parafialny na św. Wawrzyńca – 6.08.2017

• Od poniedziałku 7 sierpnia do 14 sierpnia zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie i duchowe łączenie się z pątnikami udającymi się na Jasną Górę. Msza św. od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 19.45, następnie różaniec i Apel Jasnogórski o 21.00.
  • Od 8 sierpnia w naszej wspólnocie parafialnej będzie pomagał ks. neoprezbiter Marcin Kowalski, którego serdecznie witamy w Gliniance.
  • Dziś odpust parafialny na św. Wawrzyńca. Mszę św. odpustową o godz. 11.30, poprowadzi ks. Jakub Korczak, wykładowca języków starożytnych w Seminarium Diecezji Warszawsko-Praskiej i Siedleckiej. Po mszy procesja eucharystyczna.
  • Abp Henryk Hoser SAC zaprasza na Dożynki Diecezjalne, które odbędą się w Wołominie 27 sierpnia o godz. 13.30. Odbędzie się również konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Naszych przedstawicieli zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem w sprawie uzgodnienia szczegółów. Delegację zgłaszamy do 17 sierpnia.
  • 14 sierpnia (poniedziałek) msza św. polowa w Kopkach przy krzyżu o godz. 17.00 z racji rocznicy Cudu nad Wisłą, a o godz. 19.45 msza św. zbiorowa w kościele na zakończenie wspólnego pielgrzymowania. Zapowiedziała się pielgrzymka z Dębego Wielkiego.
  • Starosta Powiatu Otwockiego serdecznie zaprasza na powiatowy piknik i jarmark ludowy na rzecz dzieci z Hospicjum Promyczek. Spotykamy się 15 sierpnia w Kątach k/ Kołbieli.
  • Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom za dary Waszego serca na Koronację Obrazu M. B. Glinieckiej.

——————————————————

Wakacyjny porządek nabożeństw: