Uroczystość Trójcy Świętej – 22 maja 2016

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe

– od poniedziałku do piątku po mszy o 18.00

– w soboty po mszy o 7.30

– w niedziele po mszy o 10.00.

• Po mszy o 18.00 odbyło się spotkanie wszystkich, którzy chcą się włączyć w organizację Wieczoru Uwielbienia.
  • Uroczystość Bożego Ciała – msze o 8.00, 10.00 (suma z procesją) i  bezpośrednio po zakończeniu procesji (będzie to msza rocznicowa dla dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I Komunię świętą)

Msza o 10.00 odprawiana będzie przy ołtarzu polowym.

Prosimy o przygotowanie ołtarzy w następujących lokalizacjach:

I ołtarz – ołtarz polowy (o przygotowanie prosimy mieszkańców Woli Karczewskiej)

II ołtarz – przy bramie posesji państwa Ładno (o przygotowanie prosimy mieszkańców Rzakty)

III ołtarz – Izba Regionalna (o przygotowanie prosimy mieszkańców Glinianki)

IV ołtarz – przy bocznej furcie do kościoła (o przygotowanie prosimy mieszkańców Górek). Prosimy nie parkować w tym dniu na tym parkingu.

• Uroczystość Bożego Ciała – o 16.00 rozpocznie się odbędzie się Wieczór Uwielbienia.

Prosimy mężczyzn, którzy chcą brać udział w Asyście Najświętszego Sakramentu o zaopatrzenie się w pochodnie i okolicznościowe podkoszulki.

Osoby zajmujące się fotografią prosimy o udokumentowanie tego wspaniałego wydarzenia.

• W czwartek przypada Święto Matki . O 10.00 jeden z celebransów odprawi Mszę w intencji wszystkich matek żyjących i zmarłych. Intencje zgłaszamy w zakrystii.
  • Pielgrzymka do Wilna – zbiórka w sobotę 4 czerwca o 1.40 pod Kościołem, odjazd o 2.00. Prosimy pamiętać o zabraniu Euro na kieszonkowe.
  • Zapraszamy

– 11.06 – piesza pielgrzymka do sanktuarium w Wielgolesie – chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii u ks. Piotra (potrzebna ilość osób bo powrót odbędzie się autokarem)

– 30 i 31 lipca – Światowe Dni Młodzieży – chętnych na spotkanie z Ojcem Świętym prosimy o zapisy u ks. Piotra do końca maja.