Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21.05.2023

• Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłanie Ducha Świętego, kończąca okres Wielkanocny. Z soboty na niedzielę, zapraszamy do nocnego czuwania, poszczególnymi miejscowościami:

21.00 do 22.00 (Józefów i Dobrzyniec)

22.00 do 23.00 (Czarnówka)

23.00 do 00.00 (Bolesławów)

00.00 do 01.00 (Glinianka)

01.00 do 02.00 (Górki i Poręby)

02.00 do 03.00 (Rzakta)

03.00 do 04.00 (Wola Karczewska)

04.00 do 05.00 (Siwianka, Glinianka II)

05.00 do 06.00 (Lipowo)

06.00 do 07.00 (Kopki) (proszę o wpisanie po 2 osoby na listę)

• Pod chórem znajdują się listy, na których możemy złożyć podpisy w sprawie nadania imienia ks. Krzysztofa Krzesińskiego, rondu budowanemu w Gliniance. Zapraszam do wzięcia ich i rozprowadzenia wśród sąsiadów, kół różańcowych.

• W piątek 26 maja w Dzień Matki o godz. 18.00, msza św. w intencjach zbiorowych za nasze mamy.

• Bractwo Słowa Bożego zaprasza dzisiaj na godz. 16.00 na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w „Organistówce”. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą poznawać, i którym bliskie jest Słowo Boże. Chcących czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu prosimy o pobranie materiału wprowadzającego, który znajduje się na stoliku z prasą. Materiał wprowadzający został również zamieszczony na parafialnym Facebook’u.

• Trwa nasza zabawa „Rower za 20 zł”– akcja na rzecz VIII Wieczoru Uwielbienia. To NASZE wspólne wielkie święto. Święto uwielbienia, święto spotkania z żywym Chrystusem, święto muzyki chrześcijańskiej. Wieczór Uwielbienia to także scena, nagłośnienie, oświetlenie, cała obsługa techniczna, catering, zaplecze techniczno – sanitarne –> czyli liczne potrzeby. Zapraszamy do współtworzenia NASZEGO wydarzenia, zapraszamy do wspólnej zabawy, w której nagrodą jest rowerek, a owocem wsparcie Wieczoru Uwielbienia.

Każda osoba, która wpłaci na rachunek Parafii (nr konta 98 1020 1127 0000 1402 0085 6591), tytułem „Wieczór Uwielbienia rower” kwotę 20 zł ma szansę wylosować rower. Przy wpłacie podajcie swoje imię i nazwisko. Wpłacając wielokrotność kwoty zwiększacie swoje szanse na rower. 😊Spośród wszystkich wpłacających wyłonimy osobę, która otrzyma rower. Zachęcamy wszystkich do wpłat. Jeżeli nie potrzebujecie roweru, możecie przekazać go na dowolny cel, czyniąc dalej dobro! Udostępniajcie i wpłacajcie także te najdrobniejsze kwoty!

4 czerwca, po mszy św. o godzinie 11:30 wybierzemy szczęśliwego właściciela roweru. Rower przekazany przez darczyńcę – firmę Wheeler z Majdanu. Dziękujemy też wszystkim dotychczasowych darczyńcom za darowizny na VIII Wieczór Uwielbienia.

• Dzisiaj ostatni dzień zapisów na wyjazd dla rodzin, dzieci, dziadków do Częstochowy, 4 czerwca w niedzielę, na spotkanie czytelników pism katolickich dla dzieci na Jasnej Górze.