V Niedziela Zwykła – 04.02.2018

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedłśp Stanisław Witan l.85 z GórekWieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Kandydatów do Bierzmowania z rocznika 2002 i 2003, zapraszamy dziś na spotkanie po mszy św. wieczornej.

• Wyjazd autokarem z naszej parafii do katedry na Msze św. dziękczynną, za posługę w naszej diecezji ks. Abp. Henryka Hosera jutro (05.02) o godz. 16.20. Zapisy w zakrystii.

• W przyszłą niedzielę (11.02) w związku z obchodami Światowego Dnia Chorego, odbędzie się zbiórka do puszek na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

• Spotkanie zespołu redakcyjnego internetowej strony parafialnej za tydzień w niedzielę (11.02) po mszy św. wieczornej.

• W tygodniku Idziemy: „Cuda siostry Łucji” – o niewytłumaczalnych zjawiskach, które dokonały się za sprawą ostatniej wizjonerki z Fatimy, a w Gościu Niedzielnym: „Pójdę Boso” z odwiedzinami w klasztorze karmelitów bosych.