VII Niedziela Wielkanocna 17.05.2015

• We wtorek 19.05.2015 o 8.00 odprawiona zostanie msza święta za zmarłą Matyldę, uczennicę klasy III. Msza została zamówiona przez uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Gliniance.
  • Składamy serdeczne podziękowania rodzicom dzieci z klas III za przygotowanie dzieci do uroczystości I Komunii Świętej, jak i za przygotowanie kościoła do tej uroczystości, za sprzątanie, dekorację, kwiaty oraz dar ołtarza.
    Zachęcamy rodziców bierzmowanej młodzieży o podobne włączenie się w organizację uroczystości bierzmowania.
  • W miesiącu maju szczególnie czcimy Maryję. Nabożeństwa Maryjne odbywają się w dni powszednie po mszy świętej o godz. o 18.00, a w niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00.
  • Podczas Pikniku Rodzinnego przy Gimnazjum w Gliniance zbierane będą przez rodziców z kościoła domowego książki dla dzieci z Hospicjum Promyczek w Otwocku. Zachęcamy do uczestnictwa w tej akcji.
  • W związku z awarią organów kościelnych rozważane są następujące opcje poradzenia sobie z tym problemem: zakup organów elektronicznych lub remont konserwatorski starych organów lub rekonstrukcja/odbudowa organów.
  • Dzisiaj jest ostatnia niedziela posługi kapłańskiej ks. Krzysztofa w naszej parafii przed wyjazdem na Misje do Tanzanii. Chcemy podziękować Panu Bogu za tak gorliwego pomocnika. Życzymy by na misyjnych drogach prowadziła go Matka Boża. Zachęcamy do wsparcia duchowego i materialnego. Szczęść Boże.