VII Niedziela zwykła – 20 lutego 2017

• W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności:

śp. Jan Gańko l.55 z Glinianki

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

• Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Kopek za ofiary i dary złożone na przygotowanie koronacji MB Glinieckiej. Msza święta za mieszkańców Kopek odprawiona zostanie 4.06 o 10.00
  • W tym tygodniu obraz Miłosierdzia Bożego nawiedza Lipowo – mieszkańców prosimy o zapoznanie się z zaproponowanym porządkiem nawiedzenia. Potem obraz nawiedzi rodziny z Czarnówki.
  • W okresie ferii kancelaria czynna jest tylko w sobotę (od 8.00 do 10.00).
  • 27.02 wyjazd na film pt „Zerwany kłos”. Zapisy w zakrystii.
  • 5 marca będzie sprawowana uroczysta msza święta w intencji Żołnierzy Niezłomnych. Msza św. o 11.30, po mszy odbędzie się koncert Orkiestry Dętej „Gloria”, a młodzież z naszego gimnazjum przedstawi część artystyczną.
  • W związku z tym, ze 5 marca odbywa się Półmaraton Wiązowski – tej niedzieli nie będzie mszy o 12.45.

PORZĄDEK PEREGRYNACJI OBRAZU MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W LIPOWIE:

Obraz rozpoczął odwiedziny Lipowa 15.02 na ul. Wierzbowej od numeru 37 do numeru 28.

Następnie będzie się kierował w stronę ul. Jeździeckiej, po odwiedzeniu której wróci na ul. Wierzbową zaczynając od nr 26 w kierunku do końca ulicy.

Potem obraz przejdzie na ul. Armii Krajowej począwszy od strony Malcanowa w stronę Glinianki.

Po zakończeniu odwiedzania rodzin na Armii Krajowej obraz nawiedzi domy na ul. Wypoczynkowej od strony Glinianki do końca ulicy.