XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni

– od poniedziałku do piątku o 17:15, następnie msza św.

– w soboty – po mszy św. porannej

– w niedziele – dziesiątek różańca po każdej mszy.

• Bóg zapłać wszystkim uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do Lublina, Nałęczowa i Wąwolnicy. Dziękujemy za wspólny czas modlitwy dziękczynnej za sierpniowe pielgrzymowanie.

• Udało się uruchomić pompę na naszym cmentarzu. Bóg zapłać panu Bogdanowi za pomoc.

• W zakrystii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe. A na stoliku z prasą znajdują się kartki do zapisania wypominek.

• Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych, jest to tzw. niedziela statystyczna.

• Jutro na różaniec o 17.15 zapraszamy młodzież. Modlitwę ofiarujemy w intencji Synodu Młodych, trwającego w naszej diecezji.

• We wtorek będziemy przeżywali liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Jest to dzień rozpoczęcia jego posługi na Stolicy Piotrowej.

• W najbliższą sobotę zbiórka dla kandydatów LSO o godz. 9.00 w kościele.

• Za tydzień w niedzielę o 19.00, kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• Zapraszamy na koncert w naszej świątyni dzisiaj o godz. 19.00. Wystąpi Marcin Wargocki promujący swoją nowa płytę „Nie wątp”.

• W tygodniku IDZIEMY i w GOŚCIU NIEDZIELNYM o wspominanym wczoraj w liturgii bł. Ks. Jerzym Popiełuszko.  Dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ o cudzie Eucharystycznym w Legnicy.