XXIII Niedziela Zwykła – 9.09.2018

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

śp. Stanisław Rafał z Lipowa l.76

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Witamy wśród nas ks. Pawła Dąbrowę, który przygotowuje się w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie do wyjazdu na misje i będzie w tym roku pomagał w naszej parafii.

• Zapraszamy na II ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie. Wyjazd w sobotę 15 września o 7.30. Zapisy w zakrystii.

• Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w poniedziałek 1 października na różańcu o 17.30. A zapisy dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii do końca października, po mszach w zakrystii.

• Spotkanie powakacyjne dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 30 września o 19.00, a w sobotę 6 października wyjazd dla wszystkich kandydatów i dla chętnej młodzieży na Stadion Narodowy na wydarzenie „Stadion Młodych”.

• Za tydzień taca przeznaczona na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

• Prasa katolicka pod chórem. W tygodniku IDZIEMY : o Ołtarzu Wieczystej Adoracji w Niepokalanowie, w GOŚCIU NIEDZIELNYM o jubileuszu 95-lecia istnienia gazety, a w MAŁYM GOŚCIU NIEDZIELNYM dla dzieci m.in., dodatek: kalendarz na nowy rok szkolny.