XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Stefania Dźwigała l.91 z Górek

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Zapraszamy dziś na Święto Sójki Glinieckiej. Na mszy o 12.45 będziemy dziękować Bogu za 75 lat Koła Gospodyń Wiejskich z Glinianki i 10 lat Stowarzyszenia „Wawrzynioki”, a następnie dalsza część świętowania w naszej Izbie Regionalnej.

• W sobotę 29 września przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza o 7.30 i 8.00.

• Spotkanie powakacyjne dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 30 września o 19.00, a w sobotę 6 października wyjazd dla wszystkich kandydatów i dla chętnej młodzieży na Stadion Narodowy na wydarzenie „Stadion Młodych”. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Ilość miejsc na stadionie jest ograniczona.

• Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w poniedziałek 1 października na różańcu o 17.15.

Przypominamy o zapisach dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii Świętej. Zapisy do końca października po mszach w zakrystii.

• Zapraszamy na weekendowe REKOLEKCJE „PRZEBACZENIE I UZDROWIENIE” organizowane w otwockim Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w dniach od 5 do 7 października. W czasie rekolekcji podjęta zostanie tematyka dotycząca przebaczenia i uzdrowienia w różnych jego aspektach, ze szczególnym uwzględnieniem uzdrowienia wewnętrznego. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

• Prasa katolicka pod chórem.