XXVII Niedziela Zwykła – 3.10.2021

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku.

W naszej świątyni wspólnie Różaniec będziemy odmawiać:

– od poniedziałku do piątku o 17.15, następnie msza św.

– w sobotę po mszy św. porannej

– w niedzielę dziesiątek różańca po każdej mszy.

• Dzisiaj o godź 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

• W poniedziałek przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

• We wtorek przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy relikwiach św. s. Faustyny.

• W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – jest to również pierwszy czwartek miesiąca

– o godz. 18.00 msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana o nowe i święte powołania kapłańskie, za kapłanów posługujących w naszej parafii, oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych kapłanów związanych z nasza parafią.

– od 23.00 do północy Godzina Święta, nasza nocna adoracja w ciszy z Jezusem Eucharystycznym, według objawień św. Małgorzaty Alacoque

• W sobotę 9 października o godz. 10.00 w katedrze warszawsko-praskiej, nasz parafianin Mateusz Drabik przyjmie posługę lektora, natomiast 16 października kleryk Bartosz Olszewski związany z naszą parafią przyjmie święcenia diakonatu, na które udajemy się z Rycerzami św. Maksymiliana Kolbego.

• Za tydzień będziemy przeżywali XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Będzie można tego dnia wesprzeć swoimi ofiarami stypendia naukowe dla młodzieży z małych miejscowości, w ramach fundacji: Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• Zapraszamy na kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 24 października o godz. 19.00.

• W tygodniku IDZIEMY „Różaniec po męsku” – o młodych, dojrzałych rozmodlonych mężczyznach, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: „Fatima przesłanie aktualne o najnowszym filmie o objawieniach Matki Bożej”, dla najmłodszych nowy numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.