XXVII Niedziela Zwykła 4.10.2015

• W ubiegłym tygodniu odeszła do Boga św. p. Helena Nowak l. 89 z Glinianki II
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym – Amen.
  • Różaniec – w dni powszednie o 17.30 potem msza święta o 18.00,
    – w soboty po mszy o 7.30,
    – w niedziele po każdej mszy świętej jedna dziesiątka.
  • Przypominamy, że od 1 października nastąpiła zmiana godziny mszy świętej popołudniowej: zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę msze święte popołudniowe odprawiane będą o 18.00.
    Godzina ta będzie utrzymana również w następnych miesiącach. Zarówno nowenna w środę jak i msze święte w pierwsze czwartki i piątki oraz msze wieczorne w niedzielę będą odbywały się o godzinie 18.00.
  • Od pierwszego  piątku października przyjmowane są intencje mszalne na rok 2016. Prosimy o potwierdzanie minimum tydzień przed zarezerwowanym terminem intencji mszalnej.
  • W następną niedzielę będą zbierane ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Prosimy o zachowanie porządku na cmentarzu. Śmieci (plastiki, szkło, sztuczne kwiaty itp.) należy wyrzucać do kontenerów, a nie obok nich. Liście i ziemię można skompostować.