XXVII Niedziela Zwykła – 5.10.2019

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni

– od poniedziałku do piątku o 17:15, następnie msza św.

– w soboty – po mszy św. porannej

– w niedziele – dziesiątek różańca po każdej mszy.

• Otwarcie książki z intencjami na 2020 rok w najbliższą sobotę 12 października od godz. 9.00.

• Za tydzień w niedzielę zapraszamy na godz. 19.00 Zespół Synodalny na spotkanie na plebanii. Jest to spotkanie w ramach trwającego w naszej diecezji Synodu Młodych.

• Za tydzień będziemy przeżywali XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Będzie można tego dnia wesprzeć swoimi ofiarami stypendia naukowe dla młodzieży z małych miejscowości, w ramach fundacji: Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• 14 października w Dzień Edukacji Narodowej zapraszamy pracowników naszej Oświaty na różaniec o 17.15 i mszę św. w intencji pracowników oświaty, a następnie na herbatkę na plebanii 😊.

• Zapraszamy 15 października we wtorek na wyjazd do Katedry Warszawsko-Praskiej na spotkanie z ks. Rene Luc. Ks Rene to kapłan wychowany w patologicznej rodzinie przez ojczyma gangstera. Spotkanie z Matką Bożą w kaplicy w Lourdes, zmieniło jego życie. Bliższe informację na plakacie.

• Zapraszamy na dziękczynną pielgrzymkę za sierpniowe pielgrzymowanie. Pielgrzymka do Lublina, Nałęczowa i Wąwolnicy. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 19 października w sobotę 6.45.

• Jest parę wolnych intencji mszalnych w sb i nd. w miesiącu październiku.

• Wszyscy chcemy, aby dzieci z naszej parafii czytały książki. Ważne jednak, aby czytały dobre książki, niekoniecznie te popularne wśród kolegów z klasy. Dlatego skautki i skauci organizują w organistówce biblioteczkę parafialną dla dzieci i młodzieży, w której będzie można znaleźć wartościowe tytuły. Prosimy wspólnotę parafialną o wsparcie i przekazanie dla niej książek, które możecie polecić innym rodzicom. Zbieramy książki dla dzieci i młodzieży, nowe i używane w dobrym stanie. Prosimy przynosić je do zakrystii.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej dla młodych (wiek 16-30) do wyrażenia swojej opinii na temat Kościoła. Odpowiedzi na pytania zamieszczone w ankiecie będą wykorzystane do przygotowania Instrumentum laboris Synodu Młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej.

• W tygodniku IDZIEMY „Krzewiciele Różańca” – to tam rozpoczęła się modlitwa różańcowa, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM o św. Siostrze Faustynie. Dla najmłodszych najnowszy numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.