XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2022

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Boga Ojca

śp. Krystyna Szubryt l.67 z Czarnówki

śp. Mieczysław Niemczak l.69 z Glinianki

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

• W zakrystii przyjmowane są Wypominki roczne i jednorazowe. A na stoliku z prasą znajdują się kartki do zapisania wypominek.

• Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, które potrwa do 20.30.

• W piątek przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Tego dnia szczególnie pamiętajmy w modlitwie o naszym Panu kościelnym Tadeuszu.

• W przyszłą niedzielę zapraszamy po Mszy o 12.45 na występ muzyczny naszej scholii młodzieżowej z okazji Dnia Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, a o godz. 19.00 na koncert muzyki chrześcijańskiej  „Do głębi” w wykonaniu Marcina Wargockiego.

• Zwracamy się do Was najdrożsi o pomoc w zbiórce odzieży męskiej dla łaźni, prowadzonej przez Caritas naszej diecezji.

Zbieramy odzież męską: kurtki zimowe, swetry, spodnie, buty zimowe. Spakowane w kartony rzeczy można przynosić do zakrystii lub na plebanię na ganek. Zbiórkę prowadzimy do 6 listopada.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: o apostolstwie w dzisiejszym świecie z nowym generałem Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego – ks Zenonem Hanasem.

GOŚĆ NIEDZIELNY: Komunia duchowa to sposób jednoczenia się z Chrystusem. Polega na wzbudzeniu pragnienia przyjęcia Ciała Pańskiego wówczas, gdy uczestnictwo w Komunii sakramentalnej nie jest możliwe.

MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY: dla najmłodszych o świętych, którzy pomagają w trudnych sytuacjach.

RÓŻANIEC – miesięcznik formacyjny do odebrania dla prenumeratorów.