Z Panem Bogiem w nowy rok formacji Skautów Europy

Mszą św. o godz. 10.00 w kościele św. Wojciecha rozpoczął się 16 września kolejny rok pracy 1 Drużyny Wiązowskiej Federacji Skautów Europy. Po niej odbył się apel z udziałem proboszcza ks. Edwarda Kowary oraz hufcowego, podczas którego przyrzeczenie złożył Oskar Wiącek z zastępu Puchacz. Drużynę opuścił Olgierd Karolak, przechodząc do grupy Wędrowników, a jego funkcję zastępowego Puchaczy przejął Tomasz Czarnocki. Do zastępu Orzeł dołączył także dotychczasowy wilczek Franciszek Stębelski.

Drużynowy Krzysztof Blankiewicz przekazał obecnym kalendarz z planem pracy, bogatym w ciekawe wydarzenia i wyzwania, w tym mi.in. zimowisko,  Harce Majowe oraz obóz letni. Do tego wszystkiego skauci będą się przygotowywać na regularnych zbiórkach.

Na pytania dotyczące funkcjonowania drużyny odpowie drużynowy 1DWi Krzysztof Blankiewicz (krzysztof.blankiewicz(at)gmail.com, tel. 512 105 589)

Zapraszamy!

Monika Sokołowska 16.09.2018