I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018

• Nabożeństwa Wielkopostne:

Droga Krzyżowa w piątki o 17.15 – nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, o 19.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

O 18.00 msza św.

Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o 10.00.

• Rekolekcje Wielkopostne odbędą się od V Niedzieli Wielkiego Postu (od 18.03). Wygłosi je ks. Grzegorz Walkiewicz – dyrektor Radia Warszawa.
  • W czwartek (22.02) przypada 1 rocznica śmierci ks. Proboszcza Krzysztofa. Tego dnia rozpocznie się za Niego Msza św. Gregoriańska, a w przyszłą niedzielę po mszach św., będziemy wspominali
  • Jego 10 letnią posługę w naszej parafii, zatrzymując się nad zdjęciami, które uwieczniły ten wspólny czas.
  • Zachęcam już do przygotowywani palm na Niedzielę Palmową. To nasza piękna tradycja.
  • Nasza parafia została poproszona przez ks. Biskupa do przygotowania Diecezjalnych Dożynek, które się odbędą 26 sierpnia 2018 r.
  • W tygodniku Idziemy: „Po co pościć? Rozmowa z ks. Rafałem Mocnym, a w Gościu Niedzielnym: Wielki Post ze św. Ojcem Pio. Pierwsza odsłona cyklu wielkopostnego poświęcona spowiedzi. Mały Gość z obrazkiem św. Ojca Pio i radami jak dobrze się spowiadać.
  • GOK zaprasza 4 marca o 18.00 do udziału w Koncercie Charytatywnym, który organizowany jest dla Rysia Nawrockiego – 5 letniego mieszkańca Gminy Wiązowna. W Koncercie bierze udział m. in . Grzegorz Turnau, który postanowił wesprzeć małego Wojownika. Szczegółowe informacje na stronie GOK w Wiązownie.W zakrystii zostało zaledwie parę zdrapek wielkopostnych z 400 zamówionych.