WIECZÓR UWIELBIENIA – 02.03.2018

Czas Wielkiego Postu, to czas, aby znowu zatrzymać się przy Źródle i z tego Źródła zacząć czerpać. To czas, by odetchnąć od świata i od tego wszystkiego, co świat wnosi w nasze życie, by zacząć na nowo oddychać Bogiem. To czas, by odsunąć całkowicie na bok dotychczasowe życie i swoje myśli złożyć w Bogu, z Niego czerpiąc pokój, radość, nadzieję, ufność, odpoczywając przy Nim.
Wielki Post, to czas dany przez Boga. By człowiek w tym pędzie się zatrzymał i chociaż krótką chwilę, ten krótki czas jakim jest Wielki Post, by otworzył serce i zaczerpnął życia dla swego serca, dla swojej duszy, by pooddychał prawdziwym życiem, by jego myśli nabrały Bożego światła, by i w duszę wlała się mądrość Boża, by serce zaczęło żyć, odczuwając bicie Bożego serca. By ludzkie serce doświadczając bicia Serca Bożego zaczęło, przynajmniej spróbowało, stworzyć harmonię, bijąc tak samo.

Wielki Post, to czas łaski i nawrócenia się do Boga. W owocnym przeżyciu tego czasu pomogą nam: rozważania Drogi Krzyżowej naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzone przez pielgrzymkową grupę Biało-Złotą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image