I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

• Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne

Droga Krzyżowa w piątki

– o godz. 17.30 dla dzieci

– o godz. 19.00 dla dorosłych nabożeństwo.

Gorzkie Żale w niedziele po szy św. o godz.10.00.

Jutrznie prowadzone przez Skautki w piątki o godz. 7.00.

• Rozpoczynając Wielki Post zachęcamy do udziału w naszym V parafialnym szturmie do nieba „Parafia podejmuje modlitwę, post i jałmużnę prosząc Boga o nawrócenia, uwolnienia z nałogów i zgodę w małżeństwach i pokój na świecie”.

Tworzymy listę osób, które podejmą w Wielkim Poście jeden dzień postu o wodzie, lub chlebie i wodzie, gorąca modlitwę, odmawiając tego dnia cztery części Różańca, jałmużnę w formie „dniówki” którą przekażemy na klasztor Sióstr Benedyktynek Sakramentek, które trwają na wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu i żyją w ścisłej klauzurze, oraz swoimi modlitwami wspierają duchowo naszą wspólnotę parafialną. Zapisy w zakrystii.

• Dzisiaj o godzinie 16.00 w „Organistówce” odbędzie się nasze kolejne spotkanie biblijne. Zapraszamy do udziału wszystkich, którym bliskie jest Słowo Boże.

• W czwartek przypada 7 rocznica śmierci ks. prob. Krzysztofa Krzesińskiego. Msza św. o godz. 7.30 oraz w niedzielę o godz. 10.00.

• Za tydzień swoimi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieła misyjne, prowadzone przez dzieło misyjne Ad gentes w ramach Dnia modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.

• W przyszłą niedzielę odbędzie się 44 Półmaraton Wiązowski. W czasie tego wydarzenia nastąpią utrudnienia w komunikacji. Szczegóły znajdziemy na tablicy ogłoszeń i stronie Gminy Wiązowna.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: Post dla życia – wywiad z ks. Krzysztofem Wonsem, znanym rekolekcjonistą.

GOŚĆ NIEDZIELNY: Kiedy śmierć nie przychodzi według starszeństwa… śmierć dziecka.

MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla najmłodszych z dodatkiem wielkopostnym