Niedziela Zmartwychwstania – 4.04.2021

OGOSZENIA PARAFIALNE

W naszej świątyni limit osób wynosi 14.

Będą to osoby, które zamawiały intencje mszalne i wchodzą do kościoła przez kaplic o. Pio.

Msze św. będą transmitowane w niedzielę o godz. 10.00.

Pozostali wierni, mogą uczestniczyć na zewnątrz świątyni z zachowaniem zasad sanitarnych

• Dzisiaj Msze św. o

– 6.00 transmitowana,

– 10.00 z transmisją,

– 11.30, 12.45.

Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

• Poniedziałek Wielkanocny:

Msze św. jak w niedzielę, bez Mszy o godz. 18.00.

• W Wielki Piątek, rozpoczęła się nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus prosił św. Faustynę, aby przez tę nowennę, która polega na odmawianiu przez dziewięć dni Koronki do Miłosierdzia Bożego, przygotować się do uroczystości, w której czcimy Boga w tajemnicy Jego niezgłębionego miłosierdzia.

Dzisiaj i w Poniedziałek Wielkanocny nowenna po Mszy św. o godz. 10.00, a od wtorku do soboty po Mszy św. porannej.

• Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Świętym Triduum Paschalnym.

Bóg zapłać za przygotowanie tego pięknego czasu:

Panu Borysowi.

Liturgicznej Służbie Ołtarza,

Panom Tomaszowi Gołebiowskiemu i Janowi Kalińskiemu, za przygotowanie Grobu Pańskiego.

Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni

Strażakom za pomoc w czasie całego Triddum

Skautom za prowadzenie Jutrzni przez okres Wielkiego Postu

• Za tydzień będziemy przeżywali Niedziele Miłosierdzia, dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w intencjach zbiorowych poprzedzona koronką do Bożego Miłosierdzia. Tego dnia taca przeznaczona jest na Caritas naszej diecezji.

• Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego mieszkańcom Woli Karczewskiej (1500zł), Kopek (580zł), ofiarodawcom indywidualnym, oraz za ofiary na utrzymanie parafii, które przekazujecie na konto parafialne. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud zbiórki.

• W tygodniku IDZIEMY: z modlitwą przy Grobie Pańskim w Jerozolimie, a w MIŁUJCIE SIĘ: „Znaki działania zmartwychwstałego Jezusa” – Boża wszechmoc objawiła się szczególnie w życiu o. Pio. Za wstawiennictwem świętego dokonywały się spektakularne cuda. Jakie? Poczytajmy.

• W najbliższym czasie rozpoczną się prace na cmentarzu z ułożeniem kostki od grobu ks. Proboszcza do furtek, przy bocznych wejściach. Osoby zainteresowane położeniem kostki przy grobach znajdujących się przy nowym chodniku, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.