Podziękowania dla Księdza Dariusza oraz powitanie Księdza Wojciecha

W tym roku w Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela wielu kapłanów odebrało z rąk Ks. Abp. Henryka Hosera SAC dekrety kierujące ich na nowe placówki pracy i posługi duszpasterskiej. Zmiana miejsca posługi dotyczyła także naszego Księdza Wikarego Dariusza Franczaka, który został mianowany Wikariuszem Parafii św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha BM w Poświętnem. Naszym nowym Wikarym został mianowany Ksiądz St.kpr Wojciech Wojno – Wikary Parafii św. Jana Chrzciciela i św. Stanisława BM w Stanisławowie – równocześnie Kapelan Pomocniczy Ochotniczych Straży Pożarnych w Powiecie Mińsk Mazowiecki.

Księdzu Dariuszowi z serca dziękujemy za lata posługi w naszej Parafii św. Wawrzyńca w Gliniance i życzymy wielu łask Bożych w dalszej posłudze kapłańskiej a także wielkich sukcesów jako wokalista i basista na koncertach! Mamy nadzieję, że będziemy mogli często podziwiać twórczość Księdza Dariusza na scenie w Gliniance! Dla każdego, kto chciałby odwiedzić naszego Księdza Dariusza mapa dojazdu.

[źródło: http://www.diecezja.waw.pl/3559]

[źródło: parafiaglinianka.pl]

Natomiast Księdza Wojciecha Wojno serdecznie witamy w naszej Parafii i mamy nadzieję, że bardzo szybko poczuje się w Gliniance jak we własnym domu!)

[źródło: https://stanislawow.com/]

[źródło: Jan Dźwigała]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image