XXXII Niedziela Zwykła 09.11.2014

• serdeczne podziękowania składamy mieszkańcom Rzakty za przyjętą wizytę duszpasterską
  • Z okazji święta Niepodległości 11 listopada Msza święta o 8:00 i 10:00. O godzinie 9:30 odbędzie się program słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież naszego gimnazjum. O godzinie 11:00 rozpocznie się I Rajd Rowerowy z okazji święta Niepodległości na zakończenie którego odbędzie się ognisko z kiełbaskami.
  • W najbliższą niedzielę 16.11.2014 taca będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Tego samego dnia przyjeżdża także do naszej Parafii ksiądz Piotr Kluza – nasz Misjonarz, który buduje kościół w Kazachstanie. Będzie możliwość wesprzeć jego działalność i mieć swój udział w tej budowie i Jego działalność misyjnej.
  • W poniedziałek i środę poszukiwani są chętni do pomocy przy sprzątaniu Izby Regionalnej.
  • Wizyta duszpasterska:
    • w najbliższy piątek 14.11.2014 od godziny 16:00 od Czarnówki nad Świdrem a następnie Czarnówka koło Rzakty
    • sobota 15.11.2014 od godziny 10:00 Czarnówka wzdłuż szosy – dwóch księży
    • piątek 21.11.2014 od godziny 16:00 domy w Górkach od ul. Marii Konopnickiej
    • sobota 22.11.2014 od godziny 10:00 Górki – trzech księży
  • 60 lat temu powstało Koło Różańcowe św.Teresy od dzieciątka Jezus w Gliniance. Składamy wyrazy wdzięczności oraz serdeczne życzenia założycielce Pani Eugenii Kulmie oraz wszystkim członkiniom tego najstarszego Kołoa Różańcowego w naszej Parafii – zarówno żyjącym jak i tym którzy już odeszli do naszego Pana.