XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

śp. Józef Harlak l.71z Dobrzyńca

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Za tydzień Uroczystość Jezus Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny.

• Na naszej stronie parafialnej pojawiła się zakładka z 242 zdjęciami autorstwa p. Marzeny Stokłosy z planu o. Mateusz. Od roku 2008 do grudnia 2019. Zdjęcia pokazują jednocześnie jak zmieniał się nasz kościółek na przestrzeni tych lat.

• W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się poświęcenie krzyża w Rzakcie przy ul. Borkowej.

• W tygodniku IDZIEMY: Wspomnienie śp. bp Józefa Zawitkowskiego W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Komuniści mordowali księży nie tylko na Wschodzie. Papież uznał męczeństwo ks. Luigiego Lenziniego.

• Bóg zapłać za ofiary na nasze nowe dzwony oraz na utrzymanie naszej parafii.